Друк

IBI-Rating підтвердило кредитні рейтинги ТОВ «СК-АГРО» та його процентних облігацій серії В

11.07.2016
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів ТОВ «СК-АГРО» та його процентних облігацій серії В на рівні uaBBB+, прогноз «стабільний».

ТОВ «СК-АГРО» входить до складу Групи «АГРОТРЕЙД» і працює на вітчизняному ринку з 2006 року. Група «АГРОТРЕЙД» (заснована в 1998 році) входить в ТОП-10 українських зернотрейдерів та контролює близько 3% експортного ринку зерна. Материнською компанією Групи є Agrotrade Group SA (Люксембург). Група є вертикально інтегрованим холдингом завершеного агропромислового циклу - виробництво, переробка, зберігання та торгівля сільськогосподарською продукцією.

У I кварталі 2013 року ТОВ «СК-АГРО» здійснило дебютний випуск процентних облігацій серій A (40 млн. грн.) та B (120 млн. грн.) з термінами погашення 05.02.2014 р. і 30.12.2016 р. відповідно. Фінансові ресурси, залучені від продажу облігацій, спрямовані на поповнення оборотних коштів, придбання сільськогосподарської техніки, а також на придбання нових аграрних підприємств. Виконання зобов'язань за облігаціями забезпечено поручительством Agrotrade Group S.A. Облігації серії А погашені в строк, передбачений проспектом емісії.

Агентство відзначає інформаційну відкритість ТОВ «СК-АГРО», помірну чутливість до валютного ризику, обумовлену наявністю значного обсягу валютної виручки на рівні Групи, а також наявністю виробничих і транспортних потужностей, що зменшує залежність від окремих контрагентів і позитивно впливає на показники діяльності. Для діяльності Емітента, як і інших сільськогосподарських підприємств, характерна сезонність, висока чутливість до впливу природно-кліматичних умов і державному регулюванню.

За підсумками 2015 року ТОВ «СК-АГРО» збільшив чистий дохід до 310,1 млн. грн. Результатом діяльності став чистий прибуток в розмірі 30,7 млн. грн.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «СК-АГРО», в тому числі: фінансова звітність за 2013-2015 рр., довідкова інформація про діяльність, інформація про випуск облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент.
За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua