Друк

IBI-Rating підтвердило кредитні рейтинги ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» та облігацій серії А на рівні uaBB

27.01.2016
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» та його процентних облігацій серії А на рівні uaBB із збереженням прогнозу «негативний». Кредитні рейтинги залишаються у Контрольному списку.

Підтвердження кредитних рейтингів зумовлено продовженням судових розглядів щодо визнання припиненими зобов'язань Емітента перед основним власником облігацій внаслідок зарахування зустрічних однорідних вимог. Подальші рейтингові дії та виведення рейтингів з Контрольного списку рейтингів залежать насамперед від результатів судового врегулювання зазначеного питання. Разом з тим, IBI-Rating відмічає зростання фінансових результатів та покращення показників ефективності діяльності Емітента, зниження боргового навантаження за підсумками 9 міс. 2015 року.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина», в тому числі: фінансова звітність за 2012-2014 рр. та 9 міс. 2015 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Департамент рейтингів корпоративної сфери.
За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua