Друк

IBI-Rating підтвердило кредитні рейтинги облігацій ПрАТ «МЖК Інтернаціоналіст» серій S та R

07.10.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій ПрАТ «МЖК Інтернаціоналіст» серії R на рівні uaBBB, прогноз «стабільний», та про підтвердження кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій серії S на рівні uaBBB-, прогноз «стабільний».

Цільові облігації серій R та S було випущено з метою фінансування будівництва житлових будинків №35 та №36 у мікрорайоні МЖК «Інтернаціоналіст» с. Циркуни Харківського р-ну Харківської обл. Земельна ділянка, на якій ведеться будівництво, знаходиться у безстроковому користуванні у ПрАТ «МЖК Інтернаціоналіст». Обсяг фінансування будівництва житлового будинку №35 у мікрорайоні МЖК «Інтернаціоналіст» станом на 30.06.2015 р. склав 37,2 млн. грн. і становить 95% від кошторисної вартості. У липні 2015 року житловий будинок №35 було введено в експлуатацію. Станом на червень 2015 року на будівництві будинку №36 у мікрорайоні МЖК «Інтернаціоналіст» було змонтовано плити перекриття над першим поверхом в другому і третьому під’їздах; у першому під'їзді велася цегляна кладка внутрішніх перегородок і ліфтової шахти, обсяг фінансування на 30.06.2015 р. складав 8,27 млн. грн. (21,2% кошторисної вартості). Завершення будівельних робіт заплановано на грудень 2016 року. Емітент має значний досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями. Також IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: перевищення 50% будівельної готовності будинку №36 за умов дотримання/випередження графіку будівництва, зниження галузевих ризиків та покращення економічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від МЖК «Інтернаціоналіст», в тому числі: фінансова звітність Емітента за 2012-2014 рр. та 6 міс. 2015 року, довідкова інформація про діяльність ПрАТ МЖК «Інтернаціоналіст», інформація про випуски облігацій серії R і S, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Департамент рейтингів корпоративної сфери.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua