Друк

IBI-Rating підтвердило кредитні рейтинги цільових облігацій ТОВ «АБЦ «Ренесанс»

02.06.2016
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів іменних цільових забезпечених облігацій ТОВ «АБЦ «Ренесанс» серій L-P та Q-V на рівні uaBBB, прогноз «стабільний».

Цільові облігації серій L-P випущено з метою фінансування будівництва житлового будинку поз. 3.1 ЖК «Нова митниця» по вул. Сержанта Жужоми у м. Черкаси. Зазначений будинок було введено в експлуатацію у липні 2015 року. Наразі облігації вказаних серій знаходяться в процесі дострокового погашення.

Будівельна готовність будинків поз. 3.2 (фінансування здійснюється за рахунок коштів, отриманих від розміщення облігацій серій T-V) та поз. 3.3 (серії Q-S) зросла на кінець березня 2016 року до 97% та 76% відповідно. Приріст готовності за 6 місяців склав 24 відсоткових пункта. Планові строки завершення будівництва та введення будинків в експлуатацію – II-IV квартал 2016 року. Емітент має достатній запас часу між запланованими строками введення об’єктів в експлуатацію та погашенням цільових облігацій.

Варто відзначити досвід реалізації ТОВ «АБЦ «Ренесанс» інвестиційно-будівельних проектів за рахунок цільових облігацій. Крім того, значний досвід у зведенні об’єктів нерухомості має субпідрядник, який також володіє виробничою базою та парком спеціалізованої будівельної техніки. Рейтингове агентство також відмічає інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

IBI-Rating наразі не вбачає факторів, які можуть в подальшому призвести до підвищення рівня кредитних рейтингів цільових облігацій. Зниження кредитних рейтингів можливе у разі невиконання зобов’язань щодо погашення облігацій; суттєвого відставання від графіків будівництва будинків поз. 3.2 та поз. 3.3, чого на даному етапі не відбувається.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «АБЦ «Ренесанс», в тому числі: фінансова звітність за 2013-2015 рр. та 3 міс. 2016 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «АБЦ «Ренесанс», інформація про випуски облігацій серій L-P, Q-V, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua