Друк

IBI-Rating зазначає, що ескалація політичного конфлікту в Україні може позначитись на вітчизняній економіці

24.01.2014
Національне рейтингове агентство "IBI-Рейтинг" висловлює свою глибоку стурбованість та занепокоєння подальшою ескалацією політичного конфлікту в Україні, який може нанести невиправну шкоду вітчизняній економіці.

На сьогоднішній день ми констатуємо збереження хиткої рівноваги в фінансовій та корпоративній сфері. Проте затягування протистояння вже призводить до відтоку інвестиційного капіталу з країни, зменшення депозитних вкладів населення, зниженням курсу вітчизняної валюти. Очевидно, що це призведе до невиконання і без того завищених бюджетних показників за доходами і, відповідно, недофінансування видаткової частини.

Подальша політична нестабільність, імовірно, обумовить суттєве погіршення кредитоспроможності та надійності як України, так і окремих суб’єктів господарювання. Тому Рейтингове агентство "IBI-Рейтинг" посилює спостереження за діяльністю підприємств, фінансових установ та муніципальних утворень, рейтинги яких воно підтримує. Від сьогоднішнього дня високою є імовірність перегляду їхніх кредитних рейтингів в силу негативного впливу зовнішніх факторів.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua