Друк

IBI-Rating визначило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Ольшаницький елеватор» серії A на рівні uaBBB

22.07.2015
IBI-Rating повідомляє про визначення довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій ТОВ «Ольшаницький елеватор» серії A на рівні uaBBB з прогнозом «стабільний».

Облігації ТОВ «Ольшаницький елеватор» номінальною вартістю 15 млн. грн. з погашенням у травні 2020 року випущено з метою фінансування придбання сировини та матеріалів, а також оновлення обладнання та механізмів. Емітент володіє елеватором у Богуславському районі Київської області і надає послуги по прийманню, очистці, сушці, зберіганню, відвантаженню, а також здійснює лабораторні аналізи та надає інші послуги. Діяльність ТОВ «Ольшаницький елеватор» залежить від стану сільськогосподарської галузі, якій притаманна висока чутливість до впливу факторів, таких як природно-кліматичні умови, державне регулювання, ціни на нафтопродукти та хімічні добрива. За підсумками 2014 року та 3 міс. 2015 року діяльність Емітента була прибутковою – чистий прибуток склав 3 859 тис. грн. та 18 119 тис. грн. відповідно. За рахунок цього зростає власний капітал, питома вага якого у структурі пасивів на 31.03.2015 р. становила 22%. Очікується посилення боргового навантаження після розміщення облігацій, проте його рівень має зберегтися на прийнятному рівні.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: зростання фінансових результатів за одночасного покращення показників ефективності діяльності та збереження прийнятного рівня боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: невиконання боргових зобов’язань, зниження фінансових результатів та показників ефективності діяльності, зростання рівня боргового навантаження, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Ольшаницький елеватор», в тому числі: фінансова звітність за 2012-2014 рр. та 3 міс. 2015 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «Ольшаницький елеватор», інформація про випуск облігацій серії A, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua