IBI-Rating визначило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я» серій A-F на рівні uaA

IBI-Rating повідомляє про визначення довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я» серій A-F на рівні uaA з прогнозом «стабільний».

Визначений рейтинг обумовлений лідируючими позиціями Емітента на ринку виробництва фармацевтичних препаратів України. Разом з цим, державне регулювання галузі має значний вплив на виробництво та реалізацію лікарських засобів. Диверсифікація ринків збуту продукції та стабільні грошові потоки мають позитивний вплив на фінансову стійкість та прибутковість Емітента. На кінець березня 2015 року Емітент не мав зобов’язань за банківськими кредитами, втім очікується виникнення боргового навантаження в результаті розміщення відсоткових облігацій.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я», в тому числі: фінансова звітність за 2012-2014 рр. та 3 міс. 2015 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я», інформація про випуск облігацій серій A-F, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua