Друк

IBI-Rating оновило кредитний рейтинг облігацій ТОВ «АГРОФІРМА «ОРШІВСЬКА» серії А на рівні uaBBB

20.05.2016
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій ТОВ «АГРОФІРМА «ОРШІВСЬКА» серії A на рівні uaBBB з прогнозом «стабільний». Облігації номінальною вартістю 100 млн. грн. випущено для фінансування засобів захисту рослин, мінеральних добрив, насіння, а також для оплати сільськогосподарських послуг.

ТОВ «АГРОФІРМА «ОРШІВСЬКА» входить до складу агропромислової корпорації «Сварог Вест Груп», земельний банк якої у Хмельницькій, Чернівецькій та Житомирській областях становить 80 тис. га. В ході рейтингового процесу агентство IBI-Rating враховувало входження ТОВ «АГРОФІРМА «ОРШІВСЬКА» до складу «Сварог Вест Груп», проте кредитний рейтинг облігацій визначено виходячи з кредитоспроможності самого Емітента (без врахування консолідованих фінансових показників).

Площа оброблюваних ТОВ «АГРОФІРМА «ОРШІВСЬКА» сільськогосподарських угідь у Чернівецькій області зросла до 5,3 тис. га на кінець 2015 року. Фінансові результати Емітента за підсумками 2015 року зросли. Так, чистий дохід склав 159 346 тис. грн., а чистий прибуток - 24 962 тис. грн., що перевищує показники 2014 року на 67% та 41% відповідно. Варто відзначити наявність валютних надходжень, що знижує чутливість Емітента до коливань обмінних курсів. Очікується, що у разі розміщення випуску облігацій серії А, яке розпочалося у лютому 2016 року, рівень боргового навантаження збережеться на прийнятному рівні.

IBI-Rating наразі не вбачає факторів, які б могли вплинути на підвищення рівня кредитного рейтингу. Зниження кредитного рейтингу можливе у разі невиконання боргових зобов’язань, зниження фінансових результатів та показників ефективності діяльності, суттєвого зростання рівня боргового навантаження, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «АГРОФІРМА «ОРШІВСЬКА», в тому числі: фінансова звітність за 2013-2015 рр., параметри випуску облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент IBI-Rating
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua