Друк

IBI-Rating, як партнер НБУ в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності, провів День відкритих дверей в київських відділеннях ПАТ ‘‘Перший Інвестиційний Банк’‘

06.11.2013
4 листопада в київських відділеннях ПАТ ‘‘Перший Інвестиційний Банк’‘ фахівці IBI?Rating спільно з представниками банку провели ‘‘День відкритих дверей’‘ для клієнтів банку.

‘‘Дні відкритих дверей’‘ у рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності приурочені до Всесвітнього дня заощаджень, який святкувався в Україні цього року вперше. Такі навчально-просвітницькі заходи у форматі інтерактивних тренінгів спрямовані на підвищення фінансової грамотності населення, а також на популяризацію самої ідеї заощаджень та економії заради фінансової стабільності в майбутньому.

У ході тренінгів, що проходили в головному офісі та у відділеннях №1 та №8 ПАТ ’‘Перший Інвестиційний Банк’‘, від аналітиків IBI-Rating відвідувачі дізналися про основні принципи бюджетування, зокрема про принципи ведення сімейного бюджету, а також про правила економії та заощаджень, таких як ‘‘плати в першу чергу собі’‘ і ‘‘купуй тільки те, що потрібно’‘, а також розповіли про те, як визначити рівень надійності того чи іншого банку.

Фахівці банку у свою чергу пояснили відвідувачам принципи формування відсоткових ставок за депозитами, показали на прикладі практичних завдань, як правильно розрахувати прибуток по депозиту і зробити правильний вибір на користь найбільш вигідною, враховуючи їхні очікування, депозитної програми.