Друк

IBI-Rating, як партнер НБУ в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності, провів День відкритих дверей в центральному відділенні CityCommerce Bank

19.11.2013
16 листопада в центральному відділенні ПАТ ''МІСЬКИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК'' пройшов День відкритих дверей в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності, приуроченого до Всесвітнього дня заощаджень. Начальник відділу стратегічного розвитку IBI-Rating Ігор Андрусик провів тренінг для всіх бажаючих навчитися заощаджувати та правильно інвестувати свої заощадження.

У ході тренінгу Ігор Андрусик розповів слухачам про принципи правильного бюджетування, про те, які існують способи інвестування, і як вибрати серед них оптимальний, а також про те, як визначити надійність банку і розрахувати прибуток з різних депозитних програм.

''Дні відкритих дверей'' в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності приурочені до Всесвітнього дня заощаджень, який святкувався в Україні цього року вперше. Такі навчально-просвітницькі заходи у форматі інтерактивних тренінгів спрямовані на підвищення фінансової грамотності населення, а також на популяризацію самої ідеї заощаджень та економії заради фінансової стабільності в майбутньому.