Друк

IBI-Rating, як партнер НБУ в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності, запрошує на День відкритих дверей у київському відділенні ПАТ "БАНК СІЧ"

28.11.2013
IBI-Rating як партнера Національного банку України в проведенні Всеукраїнського тижня фінансової грамотності, приуроченої до Всесвітнього дня заощаджень в Україні, запрошує відвідати День відкритих дверей у київському відділенні ПАТ "БАНК СІЧ .

День відкритих дверей - це навчально-просвітницький захід у форматі інтерактивного тренінгу. Під час проведення заходу Ви дізнаєтеся, як найбільш ефективно зберігати кошти, розраховувати бюджет, управляти власними заощадженнями, а також про те, які банківські продукти можуть Вам у цьому допомогти.

Запрошуємо всіх бажаючих підвищити свою фінансову грамотність 3 грудня 2013 року в 12:00 за адресою: м. Київ, вул. Р. Окіпної, 8 - Лівобережне відділення ПАТ "БАНК СІЧ".

Тренінг проведе Ігор Андрусик, начальник відділу стратегічного розвитку IBI-Rating.

У ході заходу всі бажаючі зможуть отримати персональну консультацію фахівців ПАТ "БАНК СІЧ" з питань розміщення вільних коштів на депозитних рахунках, відкриття поточного рахунку, здійснення грошових переказів, а також отримати відповіді на інші питання щодо банківського обслуговування в ПАТ "БАНК СІЧ".

За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua