Друк

IBI-Rating, як партнер НБУ в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності, запрошує на День відкритих дверей в центральному відділенні CityCommerce Bank

12.11.2013
IBI-Rating в якості партнера Національного банку України у проведенні Всеукраїнського тижня фінансової грамотності, приуроченого до Всесвітнього дня заощаджень в Україні, запрошує відвідати День відкритих дверей в центральному відділенні CityCommerce Bank.

День відкритих дверей - це навчально-просвітницький захід у форматі інтерактивного тренінгу, який проведуть експерти агентства. Під час проведення заходу Ви дізнаєтеся, як найбільш ефективно зберігати кошти, розраховувати бюджет, керувати власними заощадженнями, а також про те, які банківські продукти можуть Вам у цьому допомогти.

Запрошуємо всіх бажаючих у суботу ( 16.11.2013 ) о 13.00 приєднатися до заходу в центральному відділенні CityCommerce Bank (м. Київ, вул. Мечникова, 2А).

CityCommerce Bank підтримує ініціативу проведення в Україні Всесвітнього Дня заощаджень і дарує 16 листопада всім своїм вкладникам +1% при оформленні нового депозиту (крім акційного) терміном на 1 місяць і більше в національній та іноземній валюті, незалежно від суми вкладу (додаткові відсоткові пункти за іншими акціями та програмами лояльності не додаються).

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua