Друк

IBI-Rating та Конфедерація будівельників України ініціюють створення "Рейтингу надійності житлових комплексів"

29.05.2014
Рейтингове агентство IBI-Rating та Конфедерація будівельників України ініціювали створення "Рейтингу надійності житлових комплексів". Цей рейтинг покликаний на допомогу потенційним інвесторам житла.

Одним із основних пунктів в оцінюванні кожного ЖК є фінансові показники компанії-забудовника, що дасть підстави говорити про можливість чи неможливість виконання ним зобов’язань перед інвесторами. Останні зможуть обирати серед надійних та відповідальних забудовників, не ризикуючи втрапити в чергову будівельну аферу чи вкласти кошти в майбутню недобудову.

Рейтинг надійності житлових комплексів, абсолютно прозорий та відкритий для громадськості, буде оновлюватися кожні півроку. Безпосередню участь в оцінюванні надійності житлових комплексів бере Асоціація допомоги постраждалим інвесторам.


Скачати презентацію "Рейтинг надійності житлових комплексів"За додатковою інформацією та з питань проведення рейтингу звертайтеся до Рейтингового агентства IBI-Rating за тел. (044) 362-90-84 або до Конфедерації будівельників України за тел. (044) 200-04-52.