Друк

IBI-Rating та Асоціація нової економічної освіти підписали Меморандум про співробітництво

07.04.2014
4 квітня 2014 року Рейтингове агентство IBI-Rating підписало Меморандум про співробітництво з Всеукраїнською громадською організацією "Асоціація нової економічної освіти", який передбачає спільну організацію та проведення заходів, спрямованих на підвищення основ фінансової грамотності населення.

Одним зі стратегічних завдань IBI-Rating є сприяння підвищенню фінансової грамотності серед громадян України різних вікових категорій та різного соціального статусу за рахунок професійних знань та досвіду спеціалістів агентства. Протягом останнього року представниками агентства було проведено освітні заходи в рамках Всеукраїнського тижня фінансової грамотності в Україні у партнерстві з НБУ та в рамках проекту Global Money Week у партнерстві з Асоціацією нової економічної освіти.

Діяльність Асоціації нової економічної освіти спрямована на удосконалення та впровадження у освітній процес науково-педагогічних програм, орієнтованих на розвиток фінансової грамотності та підприємницьких здібностей. Протягом останніх трьох років під егідою Асоціації за підтримки компаній-партнерів реалізовано низку проектів, проведено майстер-класи, семінари, конференції з фінансової грамотності. Асоціацією впроваджено проект "Фінансове виховання" - курс, розроблений бізнесменами-практиками з педагогічною освітою, який охопив майже 10 тисяч підлітків з усіх регіонів України.

Партнерство рейтингового агентства IBI-Rating та Асоціації нової економічної освіти дозволить розширити можливості фінансової освіти населення України за рахунок реалізації спільних проектів для різних соціальних та вікових категорій громадян.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua