Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості будинку №2 ЖК "Нова Митниця" визначено на рівні invBBB

30.07.2013

IBI-Rating повідомляє про визначення рейтингу інвестиційної привабливості будинку №2 житлового комплексу "Нова Митниця" забудовника ТОВ "Архітектурно-будівельний центр "Ренесанс", розташованого у Придніпровському районі м. Черкаси по вул. Сержанта Жужоми, на рівні invBBB.

На визначений рівень рейтингу інвестиційної привабливості вплинули: вигідне місцерозташування – у центральному районі м. Черкаси; наявність зручної транспортної розв’язки та розвиненої інфраструктури; відповідність вартості 1 кв. м у об’єкті цінам, сформованим на ринку для даного типу нерухомості з урахуваннями місцезнаходження; наявність пільгових програм кредитування.

Також на рівень рейтингу вплинуло те, що Генеральний підрядник проекту має значний досвід виконання ремонтно-будівельних робіт та реконструкції об'єктів промислового, цивільного та громадського призначення, а Забудовник володіє усією необхідною дозвільною документацією для здійснення будівництва. Зведення об’єкту відбувається згідно затвердженого графіку будівництва. Так, на кінець липня 2013 року ступінь будівельної готовності становив 25%, а обсяг профінансованого будівництва - 28,1%. Плановий строк здачі об’єкту в експлуатацію – ІІІ квартал 2014 року.

Реалізація приміщень у ЖК "Нова Митниця" відбувається через цільові облігації, емітентом яких є забудовник ТОВ "Архітектурно-будівельний центр "Ренесанс" (кредитний рейтинг облігацій uaBB-).

З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті  IBI-Rating www.ibi.com.ua, а також на сайті ТОВ "Архітектурно-будівельний центр "Ренесанс" www.abc-renesans.com.ua.

Довідка: Рейтинг інвестиційної привабливості – це думка рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua