Друк

Довгостроковий кредитний рейтинг облігацій серій B, D, Е-Н емітента ТОВ "А.В.С." підвищено до рівня uaBBB

29.01.2013

IBI-Rating повідомляє про підвищення довгострокового кредитного рейтингу цільових облігацій серій В, D, Е-Н емітента ТОВ "A.B.C." з uaBB до uaBBВ зі зміною прогнозу рейтингу на "стабільний" та виведенням з Контрольного списку.

Підвищення довгострокового кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "A.B.C." зумовлено наданням гарантій фінансової підтримки з боку ПАТ "КБ "Приватбанк" для фінансування будівництва Житлово-офісного комплексу "Престиж Холл". Крім того, кредитний рейтинг боргового інструменту підтримується збереженням у ІІІ кварталі 2012 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Емітент здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Київ, показники розвитку якого вищі, ніж в інших регіонах України. До того ж ТОВ "A.B.C." має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями. Будівництво ЖК "Престиж Холл" ведеться згідно затвердженого графіку, проте ІВІ-Rating відмічає, що терміни між введенням в експлуатацію та погашенням облігацій є стислими. За підсумками 9 місяців 2012 року діяльність ТОВ "A.B.C." залишилась збитковою, обсяг непокритого збитку на 30.09.12 становив 65,9 млн. грн.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: відставання від графіку будівництва та затримка фінансування, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження було використано матеріали, отримані від ТОВ "А.В.С.", в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2012 року та інформація про випуск облігацій серій В, D, Е-Н, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua