Друк

Довгостроковий кредитний рейтинг облігацій серії А емітента ТОВ "Крим-Київбуд" підтверджений на рівні uaB-

18.12.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових облігацій серії А ТОВ "Крим-Київбуд" на рівні uaB-, прогноз  "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "Крим-Київбуд" зумовлено збереженням у ІІІ кварталі 2012 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Попит на житлову нерухомість м. Севастополь залишається стабільним. ТОВ "Крим-Київбуд" не має досвіду реалізації масштабних будівельних проектів. Будівельна готовність об’єкту станом на початок грудня 2012 року складає 100%. Невдовзі очікується введення в експлуатацію 1-ого корпусу ЖК "Морський бриз". Вагомий вплив на рівень кредитного рейтингу має низький рівень продажів квартир 1-ого корпусу ЖК "Морський бриз" (21% реалізації станом на 04.12.2012 р.) внаслідок високої конкуренції в даному сегменті житла. Також слід зазначити нестабільний фінансовий стан Емітента та залежність фінансування фінансово-господарської діяльності від позикових коштів.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно позначитися на рівні кредитного рейтингу може: зростання залежності від кредиторів, погіршення загальноекономічної ситуації в країні та регіоні.

Для проведення аналітичного дослідження рівня кредитоспроможності були використані матеріали, отримані від ТОВ "Крим-Київбуд", в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2012 року та інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку IBI-Rating вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua