Друк

Довгостроковий кредитний рейтинг цільових облігацій серій А-Х емітента ПрАТ "Енергополь-Україна" підтверджений на рівні uaBBB

18.12.2012

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових забезпечених облігацій серій А-Х ПрАТ "Енергополь-Україна" на рівні uaBBB, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ПрАТ "Енергополь-Україна" зумовлено збереженням у січні-вересні 2012 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Емітент здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Київ, показники розвитку якого вищі, ніж в інших регіонах України. ПрАТ "Енергополь-Україна" входить до складу потужного польського будівельного концерну "PBG S.A." та має значний досвід реалізації проектів у сфері промислового будівництва (з 1991 року Емітентом було збудовано/реконструйовано близько 20 об’єктів). Будівельна готовність ІІ черги ЖК «Міністерський» (загальна площа черги – 74 730,7 кв. м.), для фінансування якої випущено цільові облігації, на 30.09.2012 р. становить 10%. Також ІВІ-Rating відмічає вразливість Емітента до валютних ризиків в силу існування зобов’язань, отриманих в іноземній валюті.

На думку IBI-Rating, позитивно на кредитний рейтинг може вплинути зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно позначитися на кредитному рейтингу може: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, несприятливі економічні зміни в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПрАТ "Енергополь-Україна", в тому числі: фінансова звітність Емітента за 9 міс. 2012 року, фінансова звітність Поручителя за 9 міс. 2012 року, дозвільні документи та інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку IBI-Rating вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua