Друк

ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст" протягом декількох років демонструє позитивну динаміку капіталовкладень у будівництво

16.02.2015
Один з найбільших забудовників м. Харкова ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст" продовжує демонструвати позитивну динаміку капіталовкладень у будівництво ЖК "Алые паруса", зокрема житлового будинку №35. У вересні 2014 року житловому будинку №35 ЖК "Алые паруса" був присвоєний I рівень рейтингу надійності житлових комплексів. Рейтинг надійності був розроблений Рейтинговим агентством IBI-Rating спільно з Конфедерацією будівельників України для інвесторів-фізосіб як орієнтир для оцінки ризиків при інвестуванні в той чи інший будівельний об'єкт. У процесі визначення рейтингу аналітики брали до уваги фінансову діяльність компанії, наявність дозвільної документації на будівництво, розташування об'єкта та досвід забудовника в будівельній сфері.

Забудовник ПрАТ "МЖК Інтернаціоналіст", яким побудовано понад 20 об'єктів у м. Харкові та Харківській області, має 25-річний досвід зведення об'єктів житлового та комунального призначення, а також соціально-культурної сфери. ЖК "Алые паруса" розташований в екологічно чистому мікрорайоні на Північній Салтівці у Харкові, недалеко від станції метрополітену і розвиненою транспортної розв'язки. Поруч розташована вся необхідна інфраструктура. Додатковою перевагою ЖК є реалізація приміщень через цільові облігації (кредитний рейтинг інвестиційного рівня), механізм застосування яких при передачі нерухомості чітко визначений вітчизняним законодавством.

На момент визначення рейтингу будівельні роботи по житловому будинку №35 були профінансовані на 30%, і на сьогоднішній момент капіталовкладення складають вже 69% від кошторисної вартості. Будівництво ведеться за затвердженим графіком: повністю готова коробка будинку, частково виконані фасадні роботи, закриті отвори і встановлені вікна, до 6-го поверху виконано внутрішні штукатурні роботи. Введення в експлуатацію заплановано на літо 2015 року. Успішне і своєчасне введення будинку в експлуатацію стане додатковим підтвердженням думки аналітиків рейтингового агентства IBI-Rating про рівень надійності житлового будинку №35 ЖК "Алые паруса".


Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua