Друк

Визначено кредитні рейтинги цільових облігацій ТОВ "КОНСТАНТ ЛІДЕР XXI"

11.07.2014
IBI-Rating повідомляє про визначення довгострокових кредитних рейтингів іменних цільових забезпечених облігацій ТОВ "КОНСТАНТ ЛІДЕР XXI" серій A, B1-B24, C1-C23 на рівні uaBB, прогноз "стабільний".

Визначення кредитних рейтингів боргових інструментів ТОВ "КОНСТАНТ ЛІДЕР XXI" зумовлене рядом ключових факторів. ТОВ "КОНСТАНТ ЛІДЕР XXI" входить до юридично неоформленої групи компаній "Альянс Девелопмент", що має значний досвід реалізації будівельних проектів. Будівництво ЖК "Аксіома", для якого були випущенні цільові облігації, знаходиться на завершальній стадії. Незначний прибуток ТОВ "КОНСТАНТ ЛІДЕР XXI" за 3 міс. 2014 року не покриває збиткової діяльності за попередні періоди. Крім того, слід відзначити високе боргове навантаження Емітента.

Позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: несвоєчасність фінансування та значне відставання від графіку будівництва; погіршення фінансового стану та подальше зростання боргового навантаження; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "КОНСТАНТ ЛІДЕР XXI", в тому числі: фінансова звітність за 2013 рік та за 3 міс. 2014 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ "КОНСТАНТ ЛІДЕР XXI", інформація про випуск облігацій серій A, B1-B24, C1-C23, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua