Друк

Визначено кредитний рейтинг цільових облігацій ПРАТ ’‘АГРОФІРМА ‘‘ТРОЯНДА’‘ серії Р

18.12.2013
IBI-Rating повідомляє про визначення кредитного рейтингу запланованого випуску цільових облігацій ПРАТ ’‘АГРОФІРМА ‘‘ТРОЯНДА’‘ серії Р на рівні uaBBB, прогноз ‘‘стабільний’‘.

Визначений кредитний рейтинг відображає вищі, порівняно з іншими регіонами, показники розвитку ринку житлової нерухомості м. Києва, на якому веде свою діяльність ПРАТ ’‘АГРОФІРМА ‘‘ТРОЯНДА’‘. Також Рейтингове агентство відмічає досвід Забудовника у сфері реалізації інвестиційно-будівельних проектів (двох черг ЖК ’‘Паркове місто’‘) та передачі приміщень за цільовими облігаціями. Цільові облігації серії Р випускаються під третій пусковий комплекс третьої черги Комплексу. Станом на 30.09.2013 р. обсяг фінансування будівництва ІІІ черги ЖК ‘‘Паркове місто’‘ склав 290 млн. грн. (65% загальної кошторисної вартості). Існує залежність фінансування діяльності від позикових коштів та вразливість Емітента до валютних ризиків в силу наявності зобов’язань, номінованих в іноземній валюті. Діяльність ПРАТ ’‘АГРОФІРМА ‘‘ТРОЯНДА’‘ в аналізованому періоді була збитковою.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту може вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту можуть вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, несприятливі економічні зміни в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПРАТ ’‘АГРОФІРМА ‘‘ТРОЯНДА’‘, в тому числі: фінансова звітність за 2010-2012 рр. та 9 міс. 2013 року, параметри випуску облігацій серії P, інформація про житловий комплекс з об’єктами соціально-громадського призначення, паркінгами та благоустроєм пам’ятки природи ‘‘Крістерова гірка’‘ на вулиці Вишгородська, 45 у Подільському районі м. Києва, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua