Друк

Архітектурно-будівельний центр "Ренесанс" завершує будівництво 3-го будинку ЖК "Нова Митниця" в м. Черкаси

12.02.2015
Архітектурно-будівельний центр "Ренесанс" завершує будівництво 3-го будинку житлового комплексу "Нова Митниця" по вул. Сержанта Жужоми, 1 у м Черкаси і починає продаж квартир 4-го будинку, в якому передбачено 120 квартир на 10-ти поверхах загальною площею 8797,04 кв. м.

Нагадаємо, що в жовтні 2014 року 3-му будинку ЖК "Нова Митниця" Національним рейтинговим агентством IBI-Rating спільно з Конфедерацією будівельників України був присвоєний I рівень рейтингу надійності ЖК. Факторами, які дозволили аналітикам так високо оцінити надійність будівництва, були наявність всієї необхідної дозвільної документації, прибуткова діяльність компанії-забудовника і розташування будівельного об'єкта. Крім того, ТОВ "АСЦ "Ренесанс" має значний досвід у будівельній сфері. Компанією вже введені в експлуатацію 8-10-поверховий будинок ЖК "Нова Митниця" за адресою вул. С. Жужоми, 7, а також 10‑поверховий будинок цього комплексу за адресою вул. С. Жужоми, 5. Житловий комплекс розташований в центральному районі м Черкаси, облаштований дитячими майданчиками, гостьовими стоянками, додатково обладнаний спуск до Дніпра. Здача в експлуатацію всього комплексу, який включає 5 будинків, запланована на 2016 р.

На момент визначення рейтингу надійності ступінь будівельної готовності 3-го будинку ЖК "Нова Митниця" за адресою вул. С. Жужоми, 1 становив 65%. На сьогоднішній день будівництво ведеться з випередженням графіку, ступінь будівельної готовності складає близько 90%. Така позитивна динаміка будівництва є додатковим підтвердженням високого рівня рейтингу надійності житлових комплексів, розробленого Рейтинговим агентством IBI-Rating і Конфедерацією будівельників України. Одним із завдань рейтингу є підвищення рівня довіри інвесторів-фізосіб до вітчизняного ринку нерухомості завдяки інформуванню про можливі ризики, пов'язані з інвестицією в конкретний будівельний об'єкт.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua