Друк

Актуальні рейтинги від IBI-Rating відтепер в інформаційній системі фондової біржі ПФТС

03.07.2014
Рейтингове агентство IBI-Rating оголошує про початок співпраці з Фондовою біржею ПФТС, одним з найбільших організаторів торгів цінними паперами в Україні. Відтепер, задля розширення обсягу доступної інформації для прийняття інвестиційних рішень, біржовий список цінних паперів ПФТС доповнено даними про кредитні рейтинги емітентів та боргових інструментів, що підтримуються Рейтинговим агентством IBI-Rating.

На даний момент інформацію про кредитні рейтинги містять 136 випусків цінних паперів (акції, корпоративні та муніципальні облігації), що знаходяться в списку ПФТС. Завдяки такому нововведенню, інвестори мають можливість аналізувати більш широкий спектр інформації по інструментам, які обертаються на біржі ПФТС.

Григорій Перерва, директор Рейтингового агентства IBI-Rating, зазначив, що IBI-Rating одним зі своїх стратегічних завдань вважає сприяння покращенню інвестиційного клімату в Україні. Саме тому всебічна підтримка кроків, що підвищують відкритість та доступність для інвесторів інформації щодо можливих ризиків, дуже важлива.

Довідка:

ПАТ "Фондова біржа ПФТС" -- один з найбільших організаторів торгів цінними паперами в Україні. Заснована в 1996 році, біржа понад десятиліття є беззаперечним лідером на ринку. Станом на початок 2014 року членами біржі були 176 професійних учасників ринку цінних паперів (провідних інвестиційних компаній та банків). ПФТС є кореспондованим членом Світової Федерації Фондових Бірж та членом Міжнародної Асоціації бірж країн СНД. Індекс ПФТС з 1997 року є офіційним індексом України в S&P Emerging Markets.

Рейтингове агентство IBI-Rating - компанія, яка найдинамічніше розвивається, займаючи на сьогоднішній день лідируючі позиції на ринку рейтингових послуг та підтримуючи понад 200 рейтингів у всіх секторах економіки, а також у сегменті необов'язкового рейтингування (рейтинги надійності банківських вкладів, надійності будівництва, інвестиційної привабливості міст та регіонів, фінансової стійкості страховиків).


За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua