IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» на рівні uaAA

Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» на рівні uaAA, прогноз рейтингу «стабільний».

Підтвердження рівня рейтингу Страховика обумовлено прийнятними показниками капіталізації, збалансованістю страхового портфеля, сильними ринковими позиціями, наявністю розгалужених каналів продажів, що сприяє стабільній динаміці надходжень страхових платежів. Також слід зазначити високі показники платоспроможності, високу якість і достатню диверсифікацію активів, якими представлені страхові резерви. В свою чергу, Рейтингове агентство зазначає істотну частку резерву заявлених, але не виплачених збитків, високе значення комбінованого показника збитковості, а також збереження складної ситуації в економіці, що обмежує фінансові можливості населення і підприємств реального сектору та негативно впливає на рівень довіри до фінансових установ.

Протягом останніх декількох років ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» демонструє високий темп розвитку, про що свідчать позиції компанії серед 280 учасників страхового ринку України («non-life»). Так, за підсумками 9 місяців 2016 року Страховик посів 3 місце за розміром активів, 4 місце – за обсягом власного капіталу та 1 місце – за розміром сформованих страхових резервів. Чистий прибуток ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» за підсумками січня-вересня 2016 року склав 29,6 млн. грн.

IBI-Rating наразі не вбачає факторів, які можуть призвести до зміни рівня кредитного рейтингу ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» у короткостроковій перспективі. На рівень рейтингу можуть впливати наступні обставини: зміна рівня платоспроможності (ліквідності) страхової Компанії, зростання залежності діяльності страховика від вкладень в цінні папери окремих емітентів, збільшення операційних витрат і зростання комбінованого показника збитковості з огляду на негативні фактори розвитку страхового ринку України в цілому.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПрАТ «АСК «ІНГО Україна», в тому числі: річна фінансова звітність за 2013-2015 рр. та 9 місяців 2016 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua