Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «ОКСІ БАНК» на рівні uaBBB-

03.01.2017
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «ОКСІ БАНК» на рівні «uaBBB-» зі зміною прогнозу зі «стабільного» на «у розвитку». Рейтинг депозитів підтверджений на рівні «4» (висока надійність).

Підтвердження рівня кредитного рейтингу ПАТ «ОКСІ БАНК» обумовлено достатніми показниками капіталізації та ліквідності при збереженні прийнятних показників якості робочих активів. У той же час, концентрація кредитного портфеля і депозитної бази банку в розрізі ключових клієнтів залишається істотною, що посилює чутливість

ПАТ «ОКСІ БАНК» до ризику ліквідності. На рейтинг банківської установи також впливає збереження складної ситуації в економіці, що обмежує фінансові можливості населення і підприємств реального сектора і негативно впливає на рівень довіри до банківських установ. ПАТ «ОКСІ БАНК» працює на фінансовому ринку з 1991 року і на поточний момент відноситься до II групи банків за розміром активів. Бенефіціарними власниками банківської установи є 4 фізичних особи (громадяни України). Банк орієнтований переважно на обслуговування населення і МСБ, а його регіональна мережа покриває 5 областей. Крім того, установа активно розвиває дистанційне обслуговування клієнтів і картковий бізнес. Прибуток Банку за 9 місяців 2016 року склав 0,47 млн. грн., чистий операційний дохід – 23,02 млн. грн.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «ОКСІ БАНК», в тому числі: фінансова звітність за підсумками 2013-2015 рр. і 9 місяців 2016 року, планові показники діяльності, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua