Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг ПАТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» на рівні uaBBB+

25.07.2016
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» на рівні uaВВВ+, зі збереженням прогнозу «у розвитку».

Підтвердження рівня кредитного рейтингу ПАТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» обумовлено збереженням достатніх показників капіталізації Банку, а також покращенням показників ефективності діяльності. Разом з тим, Рейтингове агентство відмічає чутливість Банку до кредитного ризику через концентрацію клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками. Також зберігається суттєва концентрація ресурсної бази за основними кредиторами та клієнтського депозитного портфеля за основними вкладниками. Додатково слід зазначити невідповідність активів та зобов’язань за строками до погашення, що підвищує уразливість Банку до ризику ліквідності. Протягом аналізованого періоду діяльність Банку була прибутковою.

IBI-Rating наразі не вбачає факторів, які можуть призвести до підвищення рівня кредитного рейтингу Банку у короткостроковій перспективі. Зниження кредитного рейтингу можливе у разі погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через погіршення обслуговування наданих кредитів, підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків, погіршення показників ефективності діяльності, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК», в тому числі: річна фінансова звітність за період 2013-2015 рр. та 3 місяці 2016 року, планові показники діяльності на 2016 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Фінансовий департамент.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua