Друк

IBI-Rating підтвердило кредитні рейтинги ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» та облігацій серії А на рівні uaBB

08.07.2016
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокових кредитних рейтингів ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» та його процентних облігацій серії А на рівні uaBB зі зміною прогнозу з «негативний» на «стабільний» та виведенням рейтингів з Контрольного списку.

ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» входить в групу компаній «ТЕРРА ФУД», що зумовлює значний обсяг внутрішньогрупових операцій. Для Емітента, як і решти сільськогосподарських підприємств, характерні висока чутливість до впливу таких факторів, як природно-кліматичні умови, державне регулювання, ціни на нафтопродукти та хімічні добрива. У періоді, що підлягав дослідженню відбулося зростання фінансових результатів та покращення показників ефективності діяльності, а також знизилося боргове навантаження.

Кредитні рейтинги відображають наявність фактів невиконання ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина» боргових зобов’язань, у тому числі щодо погашення випуску відсоткових облігацій серії А. Зміна прогнозу рейтингу та виведення з Контрольного списку було зумовлено визнанням припиненими зобов'язань за частиною відсоткових облігацій в результаті вирішення судового спору щодо зарахування зустрічних однорідних вимог.

Наразі IBI-Rating не вбачає факторів, що можуть позитивно позначитися на рівні кредитних рейтингів. Негативно на рівень кредитних рейтингів може вплинути: невиконання боргових зобов’язань, порушення справи про банкрутство, суттєве збільшення боргового навантаження, зниження фінансових результатів та показників ефективності діяльності, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ «Агрокомплекс «Зелена долина», в тому числі: фінансова звітність за 2013-2015 рр. та 3 міс. 2016 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент.
За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua