Друк

IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг облігацій ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» серій А-Y на рівні uaBBB+

12.05.2016
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» серій А-Y (загальний обсяг випуску – 50 млн. грн. з погашенням у 2020 році) на рівні uaBBB+, прогноз змінено зі«стабільний» на «у розвитку».

Зміна прогнозу рейтингу зумовлена процесом реструктуризації боргових зобов’язань групи «ДТЕК» –найбільшої вертикально-інтегрованої енергетичної групи України, до складу якої входить Емітент.

ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля» займає провідне місце в українській вугільній промисловості (47% від загального обсягу видобутку вугілля у 2015 році), посилюючи свої позиції на фоні загальноринкового скорочення.

Чистий дохід ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»за 2015 рік збільшився, порівняно з попереднім роком, на 51,6% і склав 18 105 млн. грн.Прибуток від операційної діяльності склав 2 598,4 млн. грн., проти 1 642,1 млн. грн. за 2014 рік. Діяльність Емітента за підсумками 2015 року була прибутковою – чистий прибуток склав 226,3 млн. грн., що на 30,4% більше за результат 2014 року.Рівень борового навантаження на кінець 2015 року залишався на низькому рівні, проте більшість зобов’язань мають короткостроковий характер, що чинить тиск на ліквідність Емітента.

Перегляд рівня кредитного рейтингу облігацій буде залежати від успішності процесу реструктуризації боргових зобов’язань групи «ДТЕК», своєчасності виконання боргових зобов’язань Емітентом, рівня його боргового навантаження, динаміки фінансових результатів та показників ефективності діяльності, політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», в тому числі: фінансова звітність за 2013-2015 рр., довідкова інформація про діяльність ПАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», параметри випуску облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, очікування Рейтингового агентства «IBI-Rating», а також інформація з відкритих джерел (www.dtek.com, www.ukrstat.gov.ua, www.mpe.kmu.gov.ua, www.smida.gov.ua), яку рейтингове агентство вважає достовірною.

Корпоративний департамент IBI-Rating
За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua