Друк

IBI-Rating підтвердило рейтинг інвестиційної привабливості Житлово офісного комплексу «Престиж Хол» на рівні invАА

11.04.2016
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості Житлово-офісного комплексу «Престиж Хол» на рівні invАА.

Рівень рейтингу інвестиційної привабливості ЖК «Престиж Хол» обумовлений, зокрема, наявністю фінансової підтримки з боку ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК». Також на рівень рейтингу вплинули наявність досвіду з введення в експлуатацію житлових будинків у Забудовника проекту ТОВ «А.В.С.» та наявність досвіду зі зведення та реконструкції об’єктів нерухомості комерційного, промислового і житлового призначення у ПрАТ «Аеробуд», Генерального підрядника будівництва.

Будівельні роботи ведуться на земельній ділянці, наданій в оренду до кінця 2019 року. На сьогоднішній день І та ІІ черги будівництва (секції 3, 5 та 8) житлово-офісного комплексу «Престиж Хол» введено в експлуатацію у березні 2011 року та березні 2012 року відповідно. Секція 2 ІІІ черги введена в експлуатацію у червні 2013 року. За інформацією ЖК «Престиж Хол», секція 1 ІІІ черги знаходиться в процесі введення в експлуатацію. Триває будівництво секції 4, введення в експлуатацію заплановано на 2016 2017 роки, а також будівництво секцій 6 та 7, введення в експлуатацію заплановано на 2018 рік.

Реалізація приміщень у ЖК «Престиж Хол» відбувається через цільові облігації, емітентом яких є ТОВ «А.В.С.» (кредитний рейтинг uaBBB, прогноз «стабільний»). Ціни на квадратні метри в ЖК «Престиж Хол» відповідають цінам, що сформувалися на ринку для даного типу приміщень з урахуванням розташування об’єкта. Наявність довгострокових кредитних програм та використання при купівлі-продажу акредитиву оптимізують процес розрахунку, що сприяє підвищенню захисту інвестицій.

Об’єкт будівництва розташований в центральній частині м. Києва по вул. Анрі Барбюса, 37/1. Комплекс має зручний автомобільний під’їзд та всю необхідну соціальну та торговельну інфраструктуру, таку як паркінг, магазини, заклади дозвілля тощо. Поруч розташовані навчальні та медичні заклади, місця культурного відпочинку, супермаркети.

Довідка:
Рейтинг інвестиційної привабливості – це думка Рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією.

Інвестиційний проект з рейтингом invАА характеризується відмінною інвестиційною привабливістю порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Спостерігається незначна чутливість до впливу інвестиційних ризиків.

З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating та на сайті ЖК «Престиж Хол» www.prestigehall.com.ua.

Корпоративний департамент.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua