Друк

IBI-Rating підтвердило рейтинг надійності будівництва Клубного дому «Арт Хол» на рівні 5+

22.03.2016
Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу надійності будівництва Клубного дому «Арт Хол» на рівні 5+ (відмінна надійність). На підтверджений рівень рейтингу вплинули наявність фінансової підтримки та досвіду будівництва житлової нерухомості у учасників проекту, поточний стан будівництва, а також розташування об’єкта.

Будівництво Клубного дому «Арт Хол» реалізується за наявності гарантій з боку ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК». Забудовником об’єкта виступає ТОВ «АС-МВК», яке реалізує проект разом з Генеральним підрядником ПрАТ «Аеробуд», що має вагомий досвід зі зведення та реконструкції об’єктів нерухомості комерційного, промислового та житлового призначення, а також володіє потужною виробничо-технічною базою.

Будівельні роботи ведуться за наявності всієї дозвільної документації на земельній ділянці, яка перебуває у власності Забудовника. Станом на 31.12.2015 р. ступінь будівельної готовності клубного дому «Арт Хол» зросла до 93%. Протягом 4 кварталу 2015 року тривали роботи по влаштуванню внутрішніх інженерних мереж та благоустрою території. Запланований строк здачі об’єкта в експлуатацію перенесено на 2016 рік.

Приміщення у будинку реалізуються через цільові облігації, емітентом яких є ТОВ «АС-МВК». Ціна квадратного метра договірна та залежить від поверху, площі квартири, планування та дизайну. Наявність довгострокових кредитних програм та використання при купівлі-продажу акредитиву оптимізують процес розрахунку та сприяють підвищенню захисту інвестицій.

Зведення об’єкта відбувається в історичному та діловому центрі Києва – в Шевченківському районі, по вул. Воровського, 21. В безпосередній близькості розташовані навчальні заклади, магазини, розважально-рекреаційні заклади та заклади культурного відпочинку.

Рейтинг надійності будівництва – це думка Рейтингового агентства щодо можливості Забудовника виконати свої зобов’язання за будівельним проектом перед покупцями нерухомості відносно інших проектів, висловлена за результатом комплексного аналітичного дослідження. З більш детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитись на сайті IBI-Rating, а також на сайті КД «Арт Хол».

Департамент рейтингів корпоративної сфери.
За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua