Кредитний рейтинг облігацій ПрАТ «Енергополь-Україна» підтверджено на рівні uaBBB

IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових забезпечених облігацій ПрАТ «Енергополь-Україна» серій А-3–P-3, S-3, X-3 на рівні uaBBB, прогноз «стабільний».

Емітент ПрАТ «Енергополь-Україна» здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, ніж інших регіонів України. При цьому Емітент має значний досвід реалізації проектів у сфері промислового будівництва (з 1991 року Емітентом було збудовано/реконструйовано близько 20 об’єктів). На сьогоднішній день ПрАТ «Енергополь-Україна» реалізує проект будівництва ЖК «Міністерський» (м. Київ) загальною площею понад 280 тис. кв. м. У липні 2012 року введено в експлуатацію І чергу Комплексу, у листопаді 2013 року – ІІ чергу. Обсяг капіталовкладень у будівництво ІІІ черги ЖК «Міністерський», для фінансування якого випущено цільові облігації, за січень-березень 2015 року склав 89 млн. грн., на 31.03.2015 р. загальний обсяг фінансування склав 361 млн. грн. (78% кошторису).

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: несвоєчасність фінансування та значне відставання від графіку будівництва, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження рівня кредитоспроможності були використані матеріали, отримані від ПрАТ «Енергополь-Україна», в тому числі: фінансова звітність Емітента за 2012-2014 рр. та 3 міс. 2015 року, параметри випуску цільових облігацій серій А-3–P-3, S-3, X-3, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua