Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості Житлово-офісного комплексу "Престиж Хол" підтверджено на рівні invAA

07.04.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості Житлово-офісного комплексу «Престиж Хол» на рівні invАА.

Рівень рейтингу інвестиційної привабливості ЖК «Престиж Хол» обумовлений, зокрема, наявністю фінансової підтримки з боку ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК». Також на рівень рейтингу вплинули наявність досвіду з введення в експлуатацію житлових будинків у Забудовника проекту ТОВ «А.В.С.» та наявність досвіду зі зведення та реконструкції об’єктів нерухомості комерційного, промислового і житлового призначення у ПрАТ «Аеробуд», Генерального підрядника будівництва.

Будівельні роботи ведуться за графіком на земельній ділянці, наданій в оренду до кінця 2019 року. На сьогоднішній день І-у та ІІ-у черги комплексу (секції 3, 5, 8) введено в експлуатацію. У червні 2013 року секцію 2 ІІІ-ї черги було введено в експлуатацію. Наразі завершується будівництво секції 1 ІІІ-ї черги та триває будівництво ІV-ї черги. Введення в експлуатацію секції 1 ІІІ-ї черги заплановано на червень 2015 року, ІV-ї черги - у 2015-2017 роках (залежно від секції).

Реалізація приміщень у ЖК «Престиж Хол» відбувається через цільові облігації, емітентом яких є ТОВ «А.В.С.» (кредитний рейтинг uaBBB, прогноз «стабільний»). Ціни на квадратні метри в ЖК «Престиж Хол» відповідають цінам, що сформувалися на ринку для даного типу приміщень з урахуванням розташування об’єкта. Наявність довгострокових кредитних програм та використання при купівлі-продажу акредитиву оптимізують процес розрахунку, що сприяє підвищенню захисту інвестицій.

Об’єкт будівництва розташований в центральній частині м. Києва по вул. Анрі Барбюса, 37/1. Комплекс має зручний автомобільний під’їзд та всю необхідну соціальну та торговельну інфраструктуру, таку як паркінг, магазини, заклади дозвілля тощо. Поруч розташовані навчальні та медичні заклади, місця культурного відпочинку, супермаркети.

Довідка:

Рейтинг інвестиційної привабливості – це думка Рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією.

Інвестиційний проект з рейтингом invАА характеризується відмінною інвестиційною привабливістю порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Спостерігається незначна чутливість до впливу інвестиційних ризиків.

З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating та на сайті ЖК «Престиж Хол».

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua