Друк

Рейтинг інвестиційної привабливості Житлово-офісного комплексу "Престиж Хол" підтверджено на рівні invAA

19.01.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу інвестиційної привабливості Житлово-офісного комплексу "Престиж Хол" забудовника ТОВ "А.В.С." на рівні invАА.

На підтверджений рівень рейтингу інвестиційної привабливості ЖК "Престиж Хол" зокрема вплинула наявність фінансової підтримки з боку ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК", а також наявність досвіду з введення в експлуатацію житлових будинків у Забудовника проекту ТОВ "А.В.С." та наявність досвіду зі зведення та реконструкції об’єктів нерухомості комерційного, промислового і житлового призначення у ПрАТ "Аеробуд", яке виступає Генеральним підрядником будівництва.

Житлово-офісний комплекс "Престиж Хол" розташований в центральній частині м. Києва по вул. Анрі Барбюса, 37/1. Комплекс має зручний автомобільний під’їзд, а також всю необхідну соціальну та торговельну інфраструктуру (паркінг, магазини, заклади дозвілля). Поруч розташовані навчальні та медичні заклади, місця культурного відпочинку, супермаркети. Ціни на квадратні метри в комплексі відповідають цінам, сформованим на ринку для даного типу приміщень з урахуванням розташування об’єкта.

Будівництво ЖК "Престиж Хол" ведеться за графіком на земельній ділянці, наданій в оренду до кінця 2019 року. На сьогоднішній день І та ІІ черги комплексу (секції 3, 5, 8) введено в експлуатацію. Друга секція ІІІ черги введена в експлуатацію у червні 2013 року. Наразі завершується будівництво ІІІ черги та триває будівництво ІV черги. На кінець вересня 2014 року завершені роботи зі зведення монолітного каркасу у секції 4 та на 50% виконано зовнішню та внутрішню кладку, готовність монолітного каркасу секції 6 - 75%. Введення в експлуатацію секції 1 ІІІ черги було заплановано на кінець 2014 року, наразі триває стадія оформлення документів. Введення в експлуатацію ІV черги заплановано на 2015-2017 роки (залежно від секції).

Приміщення у ЖК "Престиж Хол" реалізуються через цільові облігації, емітентом яких є ТОВ "А.В.С." (кредитний рейтинг uaBBB, прогноз "стабільний"). Наявність довгострокових кредитних програм та використання при купівлі-продажу акредитиву оптимізують процес розрахунку, що сприяє підвищенню захисту інвестицій.

Довідка:

Рейтинг інвестиційної привабливості – це думка Рейтингового агентства щодо привабливості окремого бізнес-проекту з точки зору інвестування в нього та ризиків, які пов’язані з даною інвестицією.

Інвестиційний проект з рейтингом invАА характеризується відмінною інвестиційною привабливістю порівняно з іншими об’єктами рейтингування. Спостерігається незначна чутливість до впливу інвестиційних ризиків.

З більш детальною інформацією про рейтинги інвестиційної привабливості можна ознайомитись на сайті IBI-Rating та на сайті ЖК "Престиж Хол".

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua