Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ "КИТАЙ ГОРОД" серії А підтверджено на рівні uaB

14.01.2015
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних дисконтних незабезпечених облігацій серії А емітента ТОВ "КИТАЙ ГОРОД" на рівні uaB, прогноз "стабільний".

ТОВ "КИТАЙ ГОРОД" здійснює свою діяльність у сфері торгівлі, яка менш вразлива до впливу кризових явищ. Кредитний рейтинг боргового інструменту відображає нестабільність фінансових результатів ТОВ "КИТАЙ ГОРОД" за збереження прибуткової діяльності (54 тис. грн. за 9 міс. 2014 року) та залежність від зовнішніх джерел фінансування, які формують 89% пасивів.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: нарощення обсягів торгівлі та розширення ринків збуту; покращення фінансових результатів за одночасного зростання показників ефективності діяльності та зниження боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: невиконання боргових зобов’язань за облігаціями; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "КИТАЙ ГОРОД", в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2014 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ "КИТАЙ ГОРОД", інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua