Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ "ТОРГІМПОРТ" серії А підтверджено на рівні uaB

28.11.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних дисконтних незабезпечених облігацій серії А емітента ТОВ "ТОРГІМПОРТ" на рівні uaB, прогноз "стабільний".

ТОВ "ТОРГІМПОРТ" здійснює свою діяльність у сфері торгівлі, яка менш вразлива до впливу кризових явищ. Кредитний рейтинг боргового інструменту відображає нестабільність фінансових результатів ТОВ "ТОРГІМПОРТ" за збереження прибуткової діяльності та залежність від зовнішніх джерел фінансування. Метою емісії облігацій є здійснення прямих та портфельних інвестицій в підприємства різних галузей України та здійснення інвестиційної діяльності через інститути спільного інвестування шляхом придбання інвестиційних сертифікатів інвестиційних фондів.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: нарощення обсягів торгівлі та розширення ринків збуту; покращення фінансових результатів за одночасного зростання показників ефективності діяльності та зниження боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: невиконання зобов’язань за облігаціями; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "ТОРГІМПОРТ", в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2014 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ "ТОРГІМПОРТ", інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua