Друк

Кредитний рейтинг облігацій ПАТ "ДТЕК Павлоградвугілля" серій А-Y підтверджено на рівні uaBBB+

24.11.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу відсоткових облігацій ПАТ "ДТЕК Павлоградвугілля" серій А-Y (загальний обсяг випуску - 50 млн. грн.) на рівні uaBBB+, прогноз "стабільний".

ПАТ "ДТЕК Павлоградвугілля" зберігає стратегічне значення для економіки держави і займає провідну позицію в українській вугільній промисловості. За підсумками 6 міс. 2014 року питома вага Емітента в загальному обсязі видобутого в Україні вугілля збільшилася до 23%. ПАТ "ДТЕК Павлоградвугілля" входить до складу найбільшої вертикально-інтегрованої енергетичної групи Україна - "ДТЕК", - яка надає йому підтримку.

Істотна девальвація гривні в аналізованому періоді спричинила негативні курсові різниці по валютних боргових зобов'язаннях і стала однією з причин збитковості діяльності ПАТ "ДТЕК Павлоградвугілля". Боргове навантаження Емітента знаходиться на прийнятному рівні: співвідношення чистого боргу на кінець червня 2014 року і показника EBITDA склало 2,2х (без врахування у складі чистого боргу фінансової допомоги - 0,9х).

Позитивно на рівень кредитного рейтингу облігацій можуть вплинути: поліпшення фінансових результатів при одночасному зростанні показників ефективності діяльності, підвищення ліквідності, зниження боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: невиконання фінансових зобов'язань, подальше зниження фінансових результатів і погіршення показників ефективності діяльності, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "ДТЕК Павлоградвугілля", у тому числі: фінансова звітність за 2011-2013 рр. і 6 міс. 2014 року, довідкова інформація про діяльність ПАТ "ДТЕК Павлоградвугілля", параметри випуску облігацій, інша необхідна внутрішня інформація, очікування IBI-Rating, а також інформація з відкритих джерел (www.ukrstat.gov.ua, www.mpe.kmu.gov.ua, www.stockmarket.gov.ua, www.dtek.com), яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтеся:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua