Друк

Підтверджено кредитний рейтинг облігацій ТОВ "ФК "Капітал Експрес" серії А

27.10.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу випуску відсоткових незабезпечених облігацій ТОВ "ФК "Капітал Експрес" серії А на рівні uaB, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу облігацій ТОВ "ФК "Капітал Експрес" зумовлено збереженням протягом аналізованого періоду ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Господарська діяльність Емітента зосереджена на непрофільній діяльності – операціях з цінними паперами, - що, відповідно, відобразилося на низькій якості активів, які сформовані переважно низьколіквідними цінними паперами, та на нестабільності грошових потоків. ТОВ "ФК "Капітал Експрес" зберігає високу залежність діяльності від позикового капіталу та значне боргове навантаження, зумовлене зобов’язаннями за відсотковими облігаціями серії А.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: формування стабільних грошових потоків, зниження рівня залежності від позикового капіталу та боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: подальше зниження грошових потоків, зростання боргового навантаження, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "ФК "Капітал Експрес", в тому числі: фінансова звітність за 2011-2013 рр. та 6 міс. 2014 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua