Друк

Кредитний рейтинг Публічного акціонерного товариства "Дружківський завод металевих виробів" підтверджено на рівні uaA+

30.09.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу Публічного акціонерного товариства "Дружківський завод металевих виробів" (ПАТ "ДРЗМВ") на рівні uaA+, прогноз "у розвитку" зі збереженням у Контрольному списку рейтингів.

ПАТ "ДРЗМВ" зберігає стратегічне значення для держави та містоутворююче значення для м. Дружківка Донецької області, а також утримує провідні позиції на вітчизняному ринку виробництва кріпильних металевих виробів. За підсумками 6 міс. 2014 року фінансові результати ПАТ "ДРЗМВ" були нижчими, порівняно з аналогічним періодом попереднього року. Зниження зумовлено скороченням обсягів реалізації залізничних кріпильних виробів, а також від’ємними курсовими різницями, які виникли внаслідок значної девальвації гривні. Незважаючи на зростання, за підсумками аналізованого боргове навантаження залишається низьким: на кінець червня 2014 року чистий борг (зобов’язання за банківськими кредитами, зменшені за суму грошових коштів) становив 47% показник EBITDA, розрахованого за попередні 12 місяців.

Прогноз "у розвитку" відображає складну ситуацію у регіоні, де розташовано виробничі потужності підприємства, а також погіршення торгових відносин між Україною та Росією, на яку припадає значна питома вага як поставок металопрокату, так і збуту ПАТ "ДРЗМВ". У разі введення митних обмежень на основних закордонних ринках збуту, можливе скорочення обсягів експорту. ПАТ "ДРЗМВ" активно працює над розширенням закордонних ринків збуту, задля чого проводить оновлення виробничого обладнання, що дозволяє виробляти продукцію відповідно до міжнародних стандартів якості.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу ПАТ "ДРЗМВ" можуть вплинути: зростання фінансових результатів за одночасного підвищення показників ефективності діяльності, зниження операційних ризиків шляхом диверсифікації джерел сировини та розширення ринків збуту. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: посилення митних бар’єрів на основних закордонних ринках збуту, зниження показників ефективності діяльності та зростання боргового навантаження, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "ДРЗМВ", в тому числі: фінансова звітність за 2011-2013 рр. за 6 міс. 2014 року, довідкова інформація про діяльність ПАТ "ДРЗМВ", інша необхідна внутрішня інформація, очікування IBI-Rating, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua