Друк

Кредитний рейтинг облігацій серії А емітента ТОВ "Група управління бізнесом" підтверджено на рівні uaBBB-

26.09.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій серії А емітента ТОВ "Група управління бізнесом" на рівні uaBBB-, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "Група управління бізнесом" зумовлено збереженням у I півріччі 2014 року ключових факторів, що відмічалися Рейтинговим агентством раніше. Виконання зобов’язань за облігаціями (сплата відсоткового доходу, погашення та викуп) забезпечено договором поруки, укладеним між ТОВ "Група управління бізнесом" та АТ "ІМЕКСБАНК" (кредитний рейтинг uaBBB+, прогноз "у розвитку"). Діяльність Емітента збиткова (за 6 місяців 2014 року збиток становив 1,4 млн. грн.). Також слід відзначити високу чутливість ринку нерухомості, на якому здійснює діяльність ТОВ "Група управління бізнесом", до економічної ситуації в країні та високе боргове навантаження Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути зростання доходів Емітента за одночасного покращення показників ефективності діяльності та зниження боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: невиконання боргових зобов’язань Емітентом; зниження кредитоспроможності Поручителя; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Група управління бізнесом", в тому числі: фінансова звітність за 6 міс. 2014 року, довідкова інформація про діяльність ТОВ "Група управління бізнесом", параметри випуску облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, річна фінансова звітність АТ "ІМЕКСБАНК" за 6 міс. 2014 року, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua