Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ "Південтрансавто" серій B-I підтверджено на рівні uaCC

26.08.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій ТОВ "Південтрансавто" серій B-I на рівні uaCC, прогноз "стабільний".

Підтвердження довгострокового кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "Південтрансавто" відображає збереження ключових факторів, що відмічалися Рейтинговим агентством раніше. Так, ринку нерухомості м. Одеси, в реалізацію проектів на якому спрямовано кошти від розміщення облігацій, властива висока чутливість до економічної ситуації в країні. Емітент не здійснює активної господарської діяльності. Збитковість його діяльності зумовлює від’ємне значення власного капіталу і, як наслідок, виняткову залежність від позикового фінансування та високе боргове навантаження.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: покращення фінансових результатів Емітента за одночасного зростання ефективності діяльності; зниження залежності від позикового капіталу. Негативно на рівень кредитного рейтингу може вплинути: невиконання боргових зобов’язань; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Південтрансавто", в тому числі: фінансова звітність за 6 міс. 2014 року, інформація про випуск облігацій серій В-І, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua