Друк

Рейтинг надійності будівництва житлового будинку № 2 комплексу "Нова Митниця" підтверджено на рівні 4

10.07.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження рейтингу надійності будівництва житлового будинку № 2 комплексу "Нова Митниця" на рівні 4 (висока надійність). На рівень рейтингу вплинули наявність досвіду реалізації будівництва житлових приміщень у учасників проекту, поточний стан будівництва та дотримання графіку виконання робіт, а також розташування об’єкта.

ТОВ "АБЦ "Ренесанс", яке виступає Забудовником проекту, вже має досвід будівництва житлового будинку № 1 ЖК "Нова Митниця". Генеральний підрядник проекту має досвід виконання ремонтно-будівельних робіт та реконструкції об'єктів промислового, цивільного та громадського призначення.

Роботи ведуться Забудовником згідно затвердженого графіку. Станом на кінець березня 2014 року ступінь будівельної готовності будинку становить 97%. Введення об’єкта в експлуатацію заплановано на III квартал 2014 року. Ціна кв. м у будинку відповідає цінам, характерним на ринку для даного типу нерухомості з урахуванням місцезнаходження. Крім того, Забудовник пропонує довгострокові кредитні програми, що оптимізує процес розрахунку та сприяє підвищенню захисту інвестицій.

Приміщення у житловому будинку № 2 ЖК "Нова Митниця" реалізуються через цільові облігації, емітентом яких є ТОВ "АБЦ "Ренесанс" (кредитний рейтинг облігацій uaВВ-, прогноз "стабільний").

ЖК "Нова Митниця" - це комплекс з 3-х будинків з вбудовано-прибудованими нежитловими приміщеннями офісно-побутового призначення. Житловий комплекс розташований у Придніпровському районі Черкас, що є центральним районом міста. Поруч із комплексом знаходиться вся необхідна інфраструктура та заклади відпочинку. Зручна транспортна розв’язка забезпечена основними магістралями міста різних напрямків.

Рейтинг надійності будівництва – це думка Рейтингового агентства щодо можливості Забудовника виконати свої зобов’язання за будівельним проектом перед покупцями нерухомості відносно інших проектів, висловлена за результатом комплексного аналітичного дослідження. З більш детальною інформацією про рейтинги надійності будівництва можна ознайомитись на сайті IBI-Rating, а також на сайті ЖК "Нова Митниця".

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua