Друк

Кредитний рейтинг облігацій серій В, D, I-N емітента ТОВ "А.В.С." підтверджено на рівні uaBBB

09.07.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу цільових облігацій серій В, D, I-N емітента ТОВ "A.B.C." на рівні uaBBB, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "A.B.C." зумовлено збереженням ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. ПАТ КБ "ПРИВАТБАНК" виступає гарантом фінансування будівництва Житлово-офісного комплексу "Престиж Хол". Емітент здійснює діяльність на ринку нерухомості м. Києва, показники розвитку якого вищі, ніж в інших регіонах України. До того ж ТОВ "A.B.C." має досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями. Додатково потрібно відмітити    масштабність проекту Житлово-офісного комплексу «Престиж Хол». Діяльність ТОВ "A.B.C." залишається збитковою, обсяг непокритого збитку на 31.03.2014 р. становив 145,3 млн. грн.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: відставання від графіку будівництва та затримка фінансування, відкликання гарантом гарантій, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження було використано матеріали, отримані від ТОВ "A.B.C.", в тому числі: фінансова звітність за 2011-2013 рр. та за 3 міс. 2014 року, інформація про випуск облігацій серій В, D, I-N, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua