Друк

Кредитний рейтинг ПАТ "ПЕРШИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК" підтверджено на рівні uaBBB+

02.06.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу ПАТ "Перший Інвестиційний Банк" на рівні uaВВВ+, прогноз рейтингу "стабільний".

Підтверджений рівень кредитного рейтингу ПАТ "Перший Інвестиційний Банк" обумовлений збереженням достатніх показників капіталізації та достатніх значень показників ліквідності Банку. Зберігається чутливість Банку до кредитних ризиків, концентрація клієнтського кредитного портфеля за основними позичальниками та залежність від основних кредиторів. У I кварталі поточного року на прибутковість Банку та на показники ефективності діяльності негативно вплинула девальвація національної валюти. Банк демонструє інформаційну відкритість та прозорість.

Позитивно на кредитний рейтинг можуть вплинути: зниження концентрації ресурсної бази за кредиторами, покращення якості активів та зниження залежності від фінансового стану основних позичальників, підвищення операційного доходу та показників ефективності діяльності, а також реалізація основних напрямів стратегії розвитку Банку. Негативно на кредитний рейтинг можуть вплинути: погіршення платоспроможності (ліквідності) Банку; зростання кредитних ризиків через подальше погіршення якості активів, підвищення уразливості Банку до ринкових ризиків, зниження прибутковості, а також погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПАТ "Перший Інвестиційний Банк", в тому числі: річна фінансова звітність за період 2010-2013 рр. та за I квартал 2014 року, планові показники діяльності на 2014 рік, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів фінансової сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua