Друк

Кредитний рейтинг облігацій серій A-D емітента ТОВ "ТРІУМФ ІНВЕСТ" підтверджено на рівні uaCC

12.05.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу дисконтних облігацій серій A-D емітента ТОВ "ТРІУМФ ІНВЕСТ" на рівні uaCC, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "ТРІУМФ ІНВЕСТ" зумовлено збереженням у І кварталі 2014 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Зокрема, Емітент не здійснював активної господарської діяльності та не отримував доходів від операційної діяльності. Діяльність ТОВ "ТРІУМФ ІНВЕСТ" залишається збитковою, що зумовлено амортизацією дисконту за облігаціями власної емісії, а також сплатою відсотків за фінансовими позиками від ПЗНВІФ "Фордон". Непокритий збиток на 31.03.2014 р. становив 365,3 млн. грн. Залежність ТОВ "ТРІУМФ ІНВЕСТ" від зовнішнього фінансування залишається винятковою, яка у тому числі зумовлена значним обсягом емісії дисконтних облігацій (номінальна вартість 575,7 млн. грн.). Також слід відзначити, що активи ТОВ "ТРІУМФ ІНВЕСТ" на 98,8% сформовано цінними паперами одного емітента, що мають низьку ліквідність (інвестиційні сертифікати ПЗНВІФ "Фордон").

Позитивно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: формування стабільних грошових потоків, достатніх для обслуговування боргових зобов’язань; покращення результатів фінансово-господарської діяльності за одночасного зростання показників ефективності діяльності. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: невиконання фінансових зобов’язань Емітентом; подальше збільшення боргового навантаження; погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "ТРІУМФ ІНВЕСТ", у тому числі: фінансова звітність за 2013 рік та за 3 міс. 2014 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua