Друк

Кредитний рейтинг облігацій ТОВ "АБЦ "Ренесанс" серій F-K підтверджено на рівні uaBB-

29.04.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій ТОВ "АБЦ "Ренесанс" серій F-K на рівні uaBB-, прогноз "стабільний".

Довгостроковий кредитний рейтинг боргового інструменту ТОВ "АБЦ "Ренесанс" відображає наявність у Емітента досвіду реалізації інвестиційно-будівельних проектів за рахунок цільових облігацій. Фінансування будівництва та будівельні роботи зі зведення житлового будинку поз. 2 житлового комплексу за адресою: м. Черкаси, вул. Сержанта Жужоми (будинок № 2 ЖК "Нова Митниця") здійснюються згідно затвердженого графіку. Зокрема ступінь будівельної готовності об’єкта будівництва станом на 31.12.2013 р. становив 92% (приріст за IV квартал 2013 року склав 16 в.п.). Крім того, слід відзначити інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту може вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту може вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "АБЦ "Ренесанс", в тому числі: фінансова звітність за 2013 рік, довідкова інформація про діяльність ТОВ "АБЦ "Ренесанс", інформація про випуск облігацій серій F-K, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницкая
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua