Друк

Кредитний рейтинг дисконтних облігацій ТОВ "Даймонд Філм Україна" серії А підтверджено на рівні uaB-

28.04.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу дисконтних незабезпечених облігацій серії А емітента ТОВ "Даймонд Філм Україна" на рівні uaB-, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "Даймонд Філм Україна" зумовлено збереженням у 2013 році ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Ринок реклами України, з яким пов’язана діяльність ТОВ "Даймонд Філм Україна", має потенціал розвитку. Крім того, Емітент має досвід у сфері відеореклами, однак наразі не має стабільних джерел доходів. Також слід відмітити залежність Емітента від зовнішніх джерел фінансування в результаті розміщення дисконтних облігацій.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту може вплинути реалізація проекту будівництва кіностудійного комплексу за одночасного зростання результатів фінансово-господарської діяльності та покращення фінансового стану Емітента. Негативно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту можуть вплинути: невиконання зобов’язань за облігаціями, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Даймонд Філм Україна", в тому числі: фінансова звітність за 2013 рік, довідкова інформація про діяльність ТОВ "Даймонд Філм Україна", інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua