Друк

Кредитний рейтинг облігацій серії А емітента ТОВ "Круїз Делюкс" підтверджено на рівні uaBBB-

17.04.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових забезпечених облігацій серії А емітента ТОВ "Круїз Делюкс" на рівні uaBBB-, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "Круїз Делюкс" обумовлено збереженням в 2013 році ключових факторів, які відзначалися Рейтинговим агентством IBI-Rating раніше. Виконання зобов'язань за облігаціями (виплата процентного доходу, погашення та викуп) забезпечено договором поруки, укладеним між ТОВ "Круїз Делюкс" та АТ "ІМЕКСБАНК". Діяльність у сфері готельно-ресторанного бізнесу Одеси має значний потенціал зростання, враховуючи туристичне значення регіону. Також слід відзначити значне боргове навантаження Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу може вплинути зростання доходів Емітента за одночасного покращення показників ефективності діяльності та зниження боргового навантаження. Негативно на рівень кредитного рейтингу можуть вплинути: невиконання боргових зобов’язань Емітентом, зниження кредитоспроможності Поручителя, погіршення політичної та економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "Круїз Делюкс", в тому числі: фінансова звітність за 2013 рік, довідкова інформація про діяльність ТОВ "Круїз Делюкс", параметри випуску облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, річна фінансова звітність АТ "ІМЕКСБАНК" за 2013 рік, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua