Друк

Кредитний рейтинг облігацій серії А емітента ТОВ "СОФОР" підтверджено на рівні uaB

28.03.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних відсоткових облігацій серії А емітента ТОВ "СОФОР" на рівні uaB, прогноз "стабільний".

Підтвердження кредитного рейтингу боргового інструменту (РБІ) ТОВ "СОФОР" зумовлено збереженням у 2013 року ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Ринок нерухомості, з яким пов’язана діяльність ТОВ "СОФОР", зберігає високу залежність від економічної ситуації в країні. Емітент покращив результати своєї фінансово-господарської діяльності – обсяг чистого прибутку за 2013 рік склав 80,2 млн. грн. При цьому власний капітал, як і раніше, має від’ємне значення внаслідок значного обсягу непокритого збитку, що зумовлює збереження виняткової залежності діяльності ТОВ "СОФОР" від позикового капіталу.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТОВ "СОФОР", в тому числі: фінансова звітність за 2013 рік, довідкова інформація про діяльність ТОВ "СОФОР", інформація про випуск облігацій серії А, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Иваницкая
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua