Друк

Кредитний рейтинг облігацій ПрАТ ’‘МЖК Інтернаціоналіст’‘ серії Q підтверджений на рівні uaBBB-

16.01.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу іменних цільових забезпечених облігацій ПрАТ ’‘МЖК Інтернаціоналіст’‘ серії Q на рівні uaBBB- з прогнозом ‘‘стабільний’‘.

Підтвердження довгострокового кредитного рейтингу боргового інструменту ПрАТ ’‘МЖК Інтернаціоналіст’‘ зумовлено збереженням ключових факторів, що відмічалися IBI-Rating раніше. Протягом аналізованого періоду Емітент продовжував будівництво 9-поверхового житлового будинку № 34 загальною площею 10,9 тис. кв. м на 106 квартир у мікрорайоні МЖК ’‘Інтернаціоналіст’‘ в с. Циркуни, Харківського р-ну, Харківської обл., для фінансування якого випущено цільові облігації серії Q. Будівництво велося на земельній ділянці, яка знаходиться у безстроковому користуванні ПрАТ ’‘МЖК Інтернаціоналіст’‘. Обсяг профінансованого будівництва станом на 30.09.2013 р. склав 83% від кошторисної вартості будівництва. Емітент має значний досвід реалізації інвестиційно-будівельних проектів та передачі приміщень за цільовими облігаціями. Також IBI-Rating відмічає інформаційну відкритість та прозорість Емітента.

Позитивно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту можуть вплинути: зниження галузевих ризиків та покращення макроекономічної ситуації в країні. Негативно на рівень кредитного рейтингу боргового інструменту можуть вплинути: несвоєчасність фінансування та відставання від графіку будівництва, несприятливі економічні зміни в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПрАТ ’‘МЖК Інтернаціоналіст’‘, в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ПрАТ ’‘МЖК Інтернаціоналіст’‘, інформація про випуск облігацій серії Q, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua