Друк

Кредитні рейтинги ПТК ТОВ ’‘Агромат’‘ та облігацій серії Е підтверджені на рівні uaВВВ

08.01.2014
IBI-Rating повідомляє про підтвердження кредитних рейтингів ПТК ТОВ ’‘Агромат’‘ та іменних відсоткових незабезпечених облігацій серії Е на рівні uaВВВ, прогноз рейтингів ‘‘стабільний’‘.

Підтвердження довгострокових кредитних рейтингів позичальника (РП) та боргового інструменту (РБІ) ПТК ТОВ ’‘Агромат’‘ зумовлено збереженням ключових факторів, що відмічалися Рейтинговим агентством раніше. ПТК ТОВ ’‘Агромат’‘ зберігає провідні позиції в сегменті ритейлу за групами товарів кераміки і сантехніки, у т.ч. за рахунок наявності власних торгових майданчиків та розгалуженої дилерської мережі, яка охоплює більшість великих міст України. Деяке зниження обсягів реалізації в натуральному вимірі відбулося на фоні збереження розміру виручки, що обумовлено переорієнтацією на продаж продукції більш дорогих сегментів. За підсумками 9 міс. 2013 року діяльність Компанії залишалася ефективною, при цьому фінансові результати та показники рентабельності були вищими, ніж за підсумками аналогічного періоду минулого року. Також ІВІ-Rating відмічає збереження прийнятного рівня боргового навантаження.

Позитивно на кредитні рейтинги можуть вплинути: зростання доходів Компанії за одночасного покращення показників ефективності діяльності та зниження боргового навантаження. Негативно на кредитні рейтинги можуть вплинути: уповільнення темпів відновлення будівельного ринку, що може спричинити зниження попиту на товари Компанії, збільшення рівня боргового навантаження, погіршення економічної ситуації в країні.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ПТК ТОВ ’‘Агромат’‘, в тому числі: фінансова звітність за 9 міс. 2013 року, довідкова інформація про діяльність ПТК ТОВ ’‘Агромат’‘, інформація про випуск облігацій серії Е, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.

Відділ рейтингів корпоративної сфери.

За додатковою інформацією звертайтесь:
Прес-служба IBI-Rating
Анна Іваницька
(044) 362-90-84
press(at)ibi.com.ua